В Краматорську анонсували Перший Донбаський міжнародний кінофестиваль

Наталя Жукова
2020-01-14 11:10

image
Фото з відкритих джерел

20-23 серпня 2020 року в Краматорську планують провести фестиваль аматорського та професійного кіно. До участі запрошують короткометражні фільми в трьох категоріях — ігрове кіно (до 20 хвилин), анімація (15 хвилин) та соціальний ролик (до 5 хвилин). 

Кінофестиваль анонсували на сторінці заходу у Facebook. Подати заявку учасники можуть тут

Заявки на участь приймаються до 13 травня 2020 від організацій, приватних підприємств, творчих студій та аматорів. До участі не приймаються роботи, які пропагандують насилля, наркотики, алкоголь чи тютюнопаління. 

Зазначимо, фестиваль не обов’язково має стати майданчиком для прем’єри фільму. Але кожен з учасників може подати не більше одного фільму в кожній номінації. 

Як зазначається в регламенті фестивалю, організатори хочуть підтримати творчу молодь Донбасу та активність в кіно- та відеотворчості, допомогти формувати інтерес до екологічної ситуації та сталого розвитку, а також спонукати людей берегти та розвивати традиційну українську культуру

Зазначимо, в окремих номінаціях змагатимуться фільми, зняті на Донбасі, українськими режисерами з інших регіонів та іноземні фільми.  

Призи кінофестивалю — символічні. Це статуетки, дипломи лавреатів та спеціальні дипломи журі. Додамо, що головою журі та співорганізатором фестивалю є 26-річний режисер та продюсер з Краматорська Дмитро Кононов.

 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: