В Краматорську проведуть екофорум про правила сортування сміття


image
Фото: Вільне радіо

Бізнесменів, активістів та владу запрошують взяти участь у форумі “СхідСортує”. Це перший захід на Донбасі, на якому говоритимуть про сортування сміття та його утилізацію.

 

Проект «ЕкоСхід» створили представники громадської організації «Добра воля», що на Харківщині. Декілька тренінгів під назвою “СхідСортує” вже провели у Маріуполі, Краматорську та Сєвєродонецьку. Про це Вільному радіо розповіли організатори.

 “Спікери — це представники трьох наших цільових груп, на які і був розрахований проект. Перша група — це активісти. Це і вчителі, і бізнесмени, які організовують роздільний збір, і просто активісти. Друга група — це бізнес, який має відношення до сортування і перероблення: перевізники, які безпосередньо збирають сміття у населення і відвозить тим, хто переробляє та представники переробного бізнесу. Третя група — представники місцевої влади, в основному комунальних підприємств або департаментів екології”,  — розповіла Вільному радіо співорганізаторка і тренерка проекту Юлія Кукліна.

Форум проводять задля обговорення помилок у питаннях сортування сміття і його подальшої переробки.

“Ми розраховуємо на 50, максимум 70, осіб. Зараз зареєстрованих 48” — зазначила Юлія.

Організатори також розбиратимуть питання впровадження в містах роздільного збору сміття та виконання законодавства щодо утилізації небезпечних відходів.

Форум «ЕкоСхід» відбудеться 15 березня у Краматорську. Початок заплановано на  10:00, завершення — на 16:30. Зареєструватися можна до 9 березня за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: