В Краматорську стало більше хворих на кір. Тепер в лікарнях 30 людей

Олександр Червоненко
2019-04-22 12:36

image

Нещодавно в Краматорську був спалах кору. За один день 20 дорослих та 4 дітей звернулись до лікарів. В Управлінні охорони здоров’я Краматорська Вільному радіо розповіли, що пацієнтів з таким діагнозом побільшало.

 

Наразі в Краматорських лікарнях знаходиться 30 людей, які захворіли на кір: 25 дорослих та ще 5 дітей. Ситуацію зі спалахом кору називають регульованою. Про це Вільному радіо розповіли в Управлінні охорони здоров’я Краматорської міської ради.

“Важких хворих немає, стан здоров’я середньої важкості. Діти вже майже одужали. Температура стабілізувалася”, — розповіла заступник начальника відділу охорони здоров’я Ірина Кулакова.

Крім того, мешканців міста вже почали вакцинувати. Всі вихідні, навіть під час виборів, в лікарнях працювали кабінети щеплень. Після спалаху кору, люди почали вакцинуватися досить активно.

“Ми зараз активно вакцинуємо. Почали ще з четверга, коли перший спалах був. Зараз ось за ці вихідні дні працювали кабінети, де робили щеплення. Без вихідних. Люди йдуть активно, звертаються самовільно. Їх сімейні лікарі направляють на щеплення. Вже зробили щеплення 147 людям”, — додала Кулакова.

На питання журналістів, чому виник такий масовий спалах кору, Кулакова каже, що кір привезли зі столиці. Одна з маленьких пацієнток під час змагань у Києві захворіла на кір, та привезла його у Краматорськ.

“Скоріше за все, хворобу завезли. Дівчинка одна була у Києві на змаганнях. Вважаємо, що завезли кір до нас”, —  зазначила Ірина Кулакова.

Нагадаємо, 19 квітня на Донеччині з кором госпіталізували 24 людей. Четверо з них — діти.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

186
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: