В Курахівську міську лікарню купили нове реанімаційне обладнання (ФОТО)

Діана Шароді
2019-04-10 13:22

image
Фото: прес-служба ПриватБанка

Благодійники купили Курахівський міській лікарні сучасний монітор пацієнта. Тепер військовим і цивільним зможуть швидше проводити точну діагностику на місці, та постійно слідкувати за процесами життєдіяльності пацієнтів реанімації.

 

Про це Вільному радіо розповів головний лікар Курахівської міської лікарні Ігор Корчак.

“Цей пристрій дозволяє контролювати всі летальні процеси як при захворюваннях, так і за оперативного втручання. Це пульс, тиск, насичення крові киснем та інші важливі процеси. Це все фіксується на екрані, тому легко контролювати лікарями-анестезіологами і реаніматологами онлайн”, — розповідає Ігор Корчак.

Головний лікар також додав, що потреба в такому моніторі пацієнта для реанімаційного відділення досить гостра, особливо коли багато хворих: “Без нього зараз не обходиться жодна нормальна лікарня. В багатьох країнах взагалі операцій не проводять без таких моніторів, і адекватні спостереження без нього неможливі”,- каже Корчак.

Він додає, що на балансі лікарні до цього часу був один такий монітор. Однак, для повноцінного функціонування лікарні потрібно мінімум десять таких.

В Курахівську міську лікарню купили нове реанімаційне обладнання
В Курахівську міську лікарню купили нове реанімаційне обладнання
В Курахівську міську лікарню купили нове реанімаційне обладнання
В Курахівську міську лікарню купили нове реанімаційне обладнання

Передав обладнання Курахівській лікарні благодійний фонд при “ПриватБанку”. Кошти на нього, а це більше 500 тис грн, зібрали в рамках соціального проекту “Допомагати просто”.

“ПриватБанк та його благодійний фонд “Допомагати просто” передали Курахівській міській лікарні нове високотехнологічне медичне обладнання. Це соціальний проект “ПриватБанку”, і клієнти банку та його співробітники добровільно вносять туди пожертви регулярно”, — розповів в коментарі Вільному радіо прес-секретар ПриватБанку в Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях Олег Калашніков.

Калашніков додав, що фонд існує вже багато років, і за цей час зібрали понад 98 млн грн. Кошти йдуть на підтримку лікарень, допомогу тяжкохворим та ін.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

48
Поділитись публікацією
Новини по темі

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: