В Маріуполі продовжують ремонт обллікарні. Скільки ще триватиме ремонт та як будівля виглядає зараз?

Діана Шароді
2018-10-16 13:10

image
Фото: Південний інформаційний Медіа Ресурс

Ремонтники вже замінили дах та завершують утеплення фасаду восьмиповерхового корпусу, ремонтують операційний блок та приміщення відділення екстреної медицини. Про це повідомляє прес-служба очільника Донецької обласної державної адміністрації Олександра Куця.

“Перший наш проект — термомодернізація, це утеплення зовні з заміною віконних блоків і заміна даху. Другий проект — це ремонт операційного блоку, і третій етап – створення відділення екстреної медицини, ремонт першого поверху восьмиповерхового будинку”, — говорить головний лікар обласної лікарні інтенсивного лікування Маріуполя Ольга Голубченко.

Попри ремонт лікарня працює і приймає пацієнтів.

“У нас 10 операційних на сьогоднішній день, з них 6 — у ремонті. 4 операційні працюють цілодобово. Зараз ми готуємо лор-операційну, відділення мікрохірургії ока та гінекологічну операційну”, — додає Голубченко.

Триває ремонт обласної лікарні у Маріуполі.

Триває ремонт обласної лікарні у Маріуполі. Ремонтники вже замінили дах та завершують утеплення фасаду восьмиповерхового корпусу, ремонтують операційний блок та приміщення відділення екстреної медицини.Попри ремонт лікарня працює й приймає пацієнтів. Для неї протягом року закупили спеціалізованого обладнання на 233 млн 629 тисяч гривень. Вже поставили і ввели в експлуатацію лабораторне, відеоендоскопічне, патологоанатомічне, анестезіологічне, частковo – операційне та реабілітаційне обладнання – на 176 млн 696 тисяч 553 грн. Невдовзі надійде офтальмологічне, хірургічне та обладнання для УЗД.

Gepostet von Олександр Куць am Dienstag, 16. Oktober 2018

Для лікарні протягом року закупили спеціалізованого обладнання на 233 млн 629 тисяч гривень. Вже поставили і ввели в експлуатацію лабораторне, відеоендоскопічне, патологоанатомічне, анестезіологічне, частково — операційне та реабілітаційне обладнання.

До кінця поточного року ремонт планують завершити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: