В масках та по 17 людей в аудиторії: МОН визначили коли і як проходитиме ЗНО 2020


image
Фото: з відкритих джерел

Через коронавірус Міносвіти України ще в березні перенесли дати проведення ЗНО. За цей час вони розробили конкретні дати та визначили процедуру проведення тестування в цьому році. Детальніше читайте в матеріалі.

 

Про нові зміни в проведенні ЗНО 2020 повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Коли відбудеться ЗНО?

ЗНО буде навіть в умовах епідемії. Це обгрунтовують, що так безпечніше, ніж складати вступні іспити безпосередньо у виші. Адже більшість учасників буде проходити ЗНО у своїх містах та їм нікуди не потрібно буде їхати.

Для абітурієнтів вже визначили попередні дати проведення тестів, але і їх можуть скоригувати в залежності від того, коли закінчиться карантин в середині країни.

Наразі відомо вже про 2 ймовірні дати:

  • Якщо карантин закінчиться до червня — тестування будуть проводити з 25 червня до 17 липня;
  • В разі продовження карантину до серпня — учасники складатимуть іспити з 17 серпня по 4 вересня.

Крім того, якщо абітурієнт, який зареєструвався на ЗНО, захворів на COVID-19 або контактував з хворим та знаходиться на самоізоляції, то він може скласти іспит на додатковій сесії. Якщо ж він буде на ізоляції й на додатковій сесії, то його звільнять від складання ЗНО. Для таких людей можуть ввести окремі вступні іспити вже в навчальному закладі.

Зазначимо, такі звільнення від ЗНО Міносвіти практикували й раніше, з людьми з захворюваннями, через які не можливо бути присутніми на іспиті.

В яких умовах проходитиме тестування?

Всі аудиторії, в яких будуть складати іспити, попередньо продезінфікують. В кожному класі буде максимум 15 абітурієнтів та 2 інструктори. Головна умова —  всі учасники мають бути на відстані 1,5 метри один від одного.

Кількість завдань в тестах та їх зміст не змінять. Проте при перевірці завдань зі шкільної програми, яку проходять під час карантину, це можуть врахувати й на деякі помилки “закрити очі”.

Нагадаємо, у зв’язку з карантином, який ввели щонайменше до середини травня, всі заклади освіти закрили. Дітей перевели на дистанційне навчання. 

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: