В міністерстві енергетики змінився очільник. Ним став ексменеджер ДТЕК


image
Фото: з відкритих джерел

Міністерство енергетики України з приставкою т.в.о. очолив Віталій Шубін. Він відповідатиме за енергетику, ядерну енергетику, нафтову промисловість та вугільну галузь в країні. Шубін будує кар’єру в енергетичній галузі з 2004 року.

 

Попереднього керівника міністерства Олексія Оржеля замінив його перший заступник Віталій Шубін. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України. 

Тепер Шубін відповідатиме за вугільну, нафтогазову енергетичну галузь, а також ядерну енергетику в Україні.

До роботи в міністерстві Шубін також працював на держпосадах. З 2004 по 2011 рік він очолював юридичний відділ департаменту правового забезпечення держпідприємства Енергоринок.

Вже згодом, з 2011 по 2012 рік він був головним спеціалістом відділу взаємодії з держкомпаніями в одній з фірм, яка входить в холдинг олігарха Ріната Ахметова “ДТЕК”. Після цього до 2014 року він очолював відділ супроводу регуляторних проєктів головної компанії “ДТЕК”. З 2014 по 2016 рік чоловік вже став заступником директора регуляторної діяльності та розвитку енергетичних проєктів в фірмі “ТОВ “Енергетичні ресурси України”.

З 2017 по 2018 рік він працював вже в компаніях ТОВ “Арцизька вітрова електростанція”, “Ізмаїльська вітрова електростанція”, “Кілійська вітрова електростанція” та ТОВ “Суворовська вітрова електростанція” в Одеській області.

Віталій Шубін пізніше очолював також “Дніпро-Бузьку вітрову електростанцію” в Херсонській області.

Зауважимо, президент України Володимир Зеленський анонсував зміни у вугільній галузі. У 2020 році уряд має розробити програму “справедливої трансформації” вугільних регіонів. За це відповідатиме в тому числі міністерство енергетики.

Нагадаємо, 4 березня на позачерговому засіданні Верховна Рада України звільнила попередній Уряд. Зокрема зміни торкнулись майже кожного міністерства.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: