Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

В МінТОТ називають “хорватську модель” миротворчої місії найефективнішою


image
Фото: з відкритих джерел

МінТОТ займається дослідженням ситуації з миротворчими місіями в інших країнах світу, та шукає найкращий варіант. Напередодні вони публікували приблизну схему місії, тепер же оголосили більше деталей до чого схиляються.

 

“Хорватський варіант для нас був би найближчим з усіх тих, що ми бачили. Сценарії розвитку подій на Донбасі та в Хорватії дуже схожі, хоча різниця, умовно, в 23 роки”, — зазначив радник міністра з питань тимчасово окупованих територій Олександр Левченко.

Левченко вважає, що на чолі місії повинна стояти міжнародна перехідна адміністрація. Суть цієї форми керівництва полягає в тому, що на місці проведення миротворчої місії будується Штаб, у якому сидять міжнародні представники, які керують місією. Також, до дій керівництва не може втручатися жодна з державних структур. Таку заяву Левченко зробив на прес-конференції в Києві, повідомляє УНІАН.

Також, на думку радника, майбутня миротворча місія повинна складатися з 25-50 тисяч людей з 30 різних країн світу. Але в складі місії не може бути представників Російської Федерації.

Нагадаємо, під час 73-ї сесії Асамблеї ООН, Президент України Петро Порошенко попросив ввести миротворців на Донбас. Крім того спецпредставник Держдепартаменту США в Україні Курт Волкер назвав країни, які готові відправити своїх військовослужбовців на Донбас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: