Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

В мобільному додатку “Дія” з`явиться довідка переселенця та індивідуальний податковий номер


image
Фото: Вільне радіо

Міністерство цифрової трансформації України впровадить в мобільний застосунок “Держава і я” довідку переселенця та окремо винесуть ІПН. Завдяки нововведенням людям можна буде не давати копії ІПН або довідки ВПО в паперовому вигляді, а просто надсилати в електронній формі.

 

Відповідні постанови Кабінет міністрів України ухвалив на засіданні Уряду 16 вересня.

Тож, згідно з документами уряду, Кабмін дозволив впровадити довідки про внутрішньопереміщену особу та індивідуальний податковий номер в мобільному додатку Дія. Перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб на брифінгу після голосування зазначив, що більше уваги приділятимуть саме довідці для ВПО.

“Люди вимушено переїхали з окупованих територій. Для них, на жаль, існують дуже складні бар’єри, одна з них це довідка про статус внутрішньопереміщеної особи, яку вони вимушені показувати в багатьох ситуаціях, де вимагається й паспорт і податковий номер. Вона з’явиться також в дії. Завтра вона запускається в бета-тестуванні”, — зазначив на брифінгу перший заступник Міністра цифрової трансформації Олексій Вискуб.

Згідно з постановою, яку журналісти знайшли Вільного радіо знайшли на порталі Кабміну, електрона довідка для ВПО дозволить переселенцям ставати на облік без пред’явлення цієї довідки у паперовій формі.

Стосовно індивідуального податкового номера, то його в додатку можна знайти і зараз. Але він вписаний одним рядком в паспорті. Тож цей код хочуть винести в окреме віконце, де буде показуватися QR-код вашого ІПН, за допомогою якого ви зможете його надсилати установам.

Остаточно довідка ВПО та ІПН має з’явитись в “Дії” 5 жовтня. В цей день Мінцифри презентуватиме оновлену версію мобільного додатку.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: