В МОН дозволили залишати на 2 роки дітей, які не встигають освоїти шкільну програму

Діана Шароді
2019-08-22 16:10

image
Фото з відкритих джерел

Зміни прийняли для дітей з інвалідністю. Тривалість навчання для школярів з особливими освітніми потребами можна буде подовжити на 2 роки. 

 

Це передбачено змінами до постанови Кабміну, які уряд ухвалив 21 серпня. 

Так, вчитися більше, якщо буде така потреба, можна буде учням інклюзивних класів початкової та базової школи. На кожному з цих рівнів навчання може бути продовжено на 1 рік.

Як прокоментувала міністр освіти і науки Лілія Гриневич: “Одна з головних цілей реформи освіти – щоб кожен учень міг досягти максимального успіху під час навчання в зручному для учня темпі”. 

Тож, якщо дитина з особливими освітніми потребами з певних причин не може засвоїти вчасно освітню програму, то тепер для неї є можливість продовжити навчання на 2 роки.

Щоб це організувати, з відповідним зверненням батькам дитини потрібно буде звернутися в адміністрацію школи. Далі питання виноситься на розгляд комісії психолого-педагогічного супроводу. Рішення команди впроваджується відповідним наказом керівника закладу.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: