Слідчі ДБР проводили обшуки у керівництва патрульної поліції в Донецькій області в рамках розслідування однієї зі справ щодо корупції. Але під час обшуків у начальника знайшли гранату та тисячі набоїв.
Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань.
За даними правоохоронців, вони проводили санкціоновані обшуки в кабінетах керівництва патрульної поліції по справі ймовірного хабарництва та обігу наркотиків групою з чотирьох патрульних. Їх затримали ще на початку липня цього року.
В ході обшуків вони знайшли в кабінеті у начальника Управління патрульної поліції в Донецькій області гранату та понад тисячу набоїв, на які не було відповідного дозволу. За цим фактом ДБР відкрило кримінальну справу за статтею “Придбання та зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу”. Наразі вирішується питання щодо відсторонення очільника патрульної поліції від посади та обрання йому запобіжного заходу.
Зазначимо, згідно з даними з декларацій НАЗК, посаду начальника Управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції обіймає Михайло Вершинін. Таке ім’я нерідко можна зустріти й в новинах патрульної поліції Донеччини. Крім того, на фотографії, яке опублікувало ДБР в новині про затримання, видно чоловіка, який підписує, ймовірно, підозру. На погоні зображений номер “92979”, який дублює номер жетону.
Цей же номер ми помітили на жетоні та погонах на фотографіях Михайла Вершиніна, який давав інтерв’ю виданню 0629.com.
Зазначимо, коли у липні ДБР затримали чотирьох працівників поліції, Вершиніна, згідно з законодавством, мали відсторонити. Але тоді мешканці Маріуполя, де знаходиться обласне управління патрульної поліції, виступили проти відсторонення Вершиніна. Про це повідомляє видання Свої.City. В соцмережах та в інтерв’ю “Своїм” мешканці заявляли, що з Вершиніним на посаді жителі Маріуполя стали довіряти патрульній поліції, а в місті стало безпечніше.
Нагадаємо, ДБР розслідує заяву жительки Торецька, яку за її словами вдарив прикладом автомата поліцейський.
Читайте також:
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.