В наступному році планують закінчити багатомільйонний ремонт Бахмутської центральної районної лікарні


image
Фото: Олександр Червоненко/Вільне радіо

В Бахмуті з 2017 року ремонтують центральну лікарню та закінчити мають в кінці 2019 року. Вже близько двох років ремонтуються корпус №1, планують відремонтувати ще корпус №2.

 

На засіданні виконкому, сьогодні, 12 грудня, начальник Управління економічного та соціального розвитку Бахмутської міської ради Марина Юхно представила проект розвитку на 2019 рік.

Проект оприлюднили ще 14 листопада, та переглянути його можна тут.

Одним з пунктів є реконструкція корпусу №1 та капітальний ремонт корпусу №2 ЦРЛ Бахмута. Будівля знаходиться за адресою: вулиця Миру, 10.

На реконструкцію з 2017 по 2019 рік з міського бюджету виділили 48,9 мільйонів гривень.

Взагалі, кошторисна вартість проекту реконструкції була понад 61 мільйон гривень, але він не зібрав достатнього фінансування. Тому вартість проекту на 2019 рік складала 20 мільйонів 397 тисяч гривень. Допомогли неосвоєні кошти у 2018 році. Це близько 28 мільйонів гривень, які в проекті перерахували на реконструкцію.

Для капітального ремонту цієї ж будівлі, але вже другого корпусу, міська рада розраховує на фінансування від Європейського інвестиційного банку у розмірі 57,7 мільйонів гривень.

Зазначимо, цей фонд вже взявся фінансувати реконструкцію шкіл 11 та 12, але на об’єктах постійно з’являються якісь проблеми та додаткові витрати, які фінансуються вже з міського бюджету.

Раніше ми писали, що підрядники зірвали підлогу в харчовому блоці, однак в проекті цих робіт не було зазначено.

Також, з міського бюджету виділяли по 400 тисяч гривень на кожну школу, на будівництво нової вентиляційної системи в харчоблоку.

Крім того, в 12 школі, ми побачили, як під утепленням ховають тріщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: