Підтверджені випадки COVID-19 на 02.06.2020:

24 340

В Україні
(727 померли, 10078 одужали)

163

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 98 одужали)

553

На непідконтрольній Донеччині
(20 померли, 144 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Новодонецькому відбудовують багатофункціональний спортивний комплекс

admin
2018-09-11 9:00

image
Фото: скрін з відео

В комплексі підготують спортивні майданчики, тренажери та роздягальні. Займатися там зможуть діти не лише з Новодонецька, а й прилеглих районів. Про це повідомляє прес-служба губернатора Донеччини Олександра Куця.

“В нас тільки 2 школи і саме ці діти займаються великим асортиментом різновидів спорту. Це баскетбол, футбол, волейбол, тут ще дзюдо, бокс, плавання, було й буде скоро”,ㅡ каже тренер комплексу Анатолій Філімонов.

Щонайменше діти з трьох дитячих садочків Новодонецького два рази на тиждень ходять до басейну і чекають на повне оновлення.

Заняття коштуватиме від 10 до 20 гривень. Цю суму називають символічною, тому в комплексі завжди багато людей. Безкоштовно відвідати всі майданчики можуть діти до 12 років та підлітків з багатодітних, соціально незахищених сімей чи діти переселенці.

Капітальний ремонт в комплексі роблять вперше. Зараз він на завершальній стадії та не всі майданчики працюють.

З обласного бюджету на реконструкцію виділено 900 тисяч гривень, ще 300 тис грн обіцяла виділити компанія ДТЕК.

Нагадаю, що в Бахмуті зараз триває реконструкція стадіону “Авангард”, де розташовується училище олімпійського резерву імені Бубки. В Майбутньому Донецька ОДА планує побудувати учбовий корпус та гуртожиток для студентів спортивного училища на 400 учнів.

В 2018 році Донеччина отримала 777 мільйонів гривень на розвиток інфраструктури. На 11 вересня з них використали 100 млн. На цей рік в області заплановано 70 проектів, які включають в себе розвиток спортивної інфраструктури та впровадження енергоефективності медичних і освітніх установ. Найактивнішими зі складання проектів є Бахмут, Слов’янськ та Краматорськ.

В Новодонецькому відбудовують багатофункціональний спортивний комплексВ комплексі підготують спортивні майданчики, тренажери та роздягальні. Займатися там зможуть діти не лише з Новодонецька, а й прилеглих районів. Про це повідомляє прес-служба губернатора Донеччини Олександра Куця.“В нас тільки 2 школи і саме ці діти займаються великим асортиментом різновидів спорту. Це баскетбол, футбол, волейбол, тут ще дзюдо, бокс, плавання, було й буде скоро”,ㅡ каже тренер комплексу Анатолій Філімонов. Щонайменше діти з трьох дитячих садочків Новодонецького два рази на тиждень ходять до басейну і чекають на повне оновлення. Заняття коштуватиме від 10 до 20 гривень. Цю суму називають символічною, тому в комплексі завжди багато людей. Безкоштовно відвідати всі майданчики можуть діти до 12 років та підлітків з багатодітних, соціально незахищених сімей чи діти переселенці. Капітальний ремонт в комплексі роблять вперше. Зараз він на завершальній стадії та не всі майданчики працюють. З обласного бюджету на реконструкцію виділено 900 тисяч гривень, ще 300 тис грн обіцяла виділити компанія ДТЕК. Нагадаю, що в Бахмуті зараз триває реконструкція стадіону “Авангард”, де розташовується училище олімпійського резерву імені Бубки. В Майбутньому Донецька ОДА планує побудувати учбовий корпус та гуртожиток для студентів спортивного училища на 400 учнів.В 2018 році Донеччина отримала 777 мільйонів гривень на розвиток інфраструктури. На 11 вересня з них використали 100 млн. На цей рік в області заплановано 70 проектів, які включають в себе розвиток спортивної інфраструктури та впровадження енергоефективності медичних і освітніх установ. Найактивнішими зі складання проектів є Бахмут, Слов'янськ та Краматорськ.Денис Руденко Вільне радіоВідео з сторінки Олександра Куця #комплекс #спорт #Новодонецьк #вільнерадіо #свободноерадио

Gepostet von Вільне радіо am Dienstag, 11. September 2018

Відео зі сторінки Олександра Куця

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: