Підтверджені випадки COVID-19 на 16.07.2020:

56 455

В Україні
(1445 померли, 28931 одужали)

776

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 291 одужали)

1444

На непідконтрольній Донеччині
(87 померли, 675 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В очікуванні субсидії: Що робити платникам, поки не прийшла допомога від держави


image
Фото: з відкритих джерел

Через велику кількість заяв на оформлення субсидій, виникають затримки їх нарахування. Уряд пояснив, що потрібно робити, якщо прийшла платіжка без субсидії.

 

“Якщо в листопаді платіжка за газ чи тепло надійде без відображення субсидії, допомога від держави буде нарахована і її розмір можна буде побачити у реєстрі субсидіантів”, — про це повідомляє один з Урядових сайтів.

Повну інформацію про свою субсидію можна подивитись тут.

В повідомленні йдеться, що в разі отримання платіжки без наявності субсидії, платнику рекомендовано все ж таки сплатити його.

Крім того, якщо родина подала до соціальної служби заявку на отримання субсидії, то незалежно від часу обробки даних, знижку вони отримають з дати подання заяви.

Зазначається, що затримки трапляються саме через несвоєчасне подання місцевими органами інформації про зареєстрованих осіб, перелік комунальних послуг та тарифи в місті.

Нагадаємо, з 1 листопада в Україні почав дорожчати газ для населення. Кабінет міністрів ухвалив рішення, про підвищення тарифів на газ на 23,5%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Допоможіть нам стати кращими
Анонімна анкета
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: