В платіжках бахмутян за лютий буде менша ціна за тепло, ніж в січні


image
Фото: з відкритих джерел

Теплопостачальник “Бахмут-Енергія” вже втретє перераховує платіжки за тепло через зміну ціни на газ. Бахмутянам у квитанціях за лютий виставлять рахунки за ще нижчою ціною, ніж у січні.  

 

Наразі бахмутський теплопостачальник перерахував платіжки бахмутянам та мешканцям Соледара. Зниження ціни люди побачать у квитанціях, які отримають незабаром. Про це Вільному радіо розповів заступник директора ТОВ “Бахмут-Енергія” Сергій Логвінов.

Тож, за лютий 2020 року для споживачів в Бахмуті ціна за тепло знизилась на 23% від тарифу, та для мешканців Соледара — на 22%. А в січні цього ж року тариф був дешевше лише на 16% для бахмутян та на 15% для Соледара.

Для довідки:
За умовами підписаного з Росією контракту про транзит газу через Україну, для українців знизилась ціна на газ. В результаті подешевшало в теплопостачання. Тож до встановлених раніше тарифів застосовується коефіцієнт на зниження вартості газу. Наразі для Бахмута опалення 1 м² приміщення коштує 49,03 грн. Для споживачів з Соледара —  51,84 грн.

Представник теплопостачальника зазначив, що в березні ціна може знову зрости або навпаки зменшитись.

“Все буде залежати від того, яка ціна на газ буде в березні. А я сьогодні не знаю ще, яка вона буде. В тому році ціна на газ фіксована була і не змінювалась, а цьогоріч вона змінюється як картопля на ринку — сьогодні одна, завтра друга, післязавтра третя”, — розповів Вільному радіо Сергій Логвінов.

Однак, він зазначив, що такі коливання в цінах з газом не зможуть вплинути на підвищення затвердженого тарифу.

“В нас все прив’язано до ціни на газ. Ціна йде вниз — ми менше зробимо. Вище, ніж в тарифі ми не зробимо зараз все на зменшення працює. Або 0 коефіцієнт, або нижче — 0,8-0,9 і таке інше”, — зазначив Логвінов.

Нагадаємо, теплопостачальник “Бахмут-Енергія” винен компанії НАК “Нафтогаз України” майже 100 мільйонів гривень. Вони наразі намагаються погасити цей борг. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: