В поліції розповіли, як правильно притягнути до відповідальності за булінг


image
Фото: з відкритих джерел

В Донецькій області вже є перші факти притягнення до відповідальності  малолітніх порушників, які цькують інших дітей. Та в поліції розповіли про всю процедуру подачі заяви, які докази необхідно надати, та що саме буде очікувати порушника.

 

Нещодавно в Україні з’явився закон, який визнає термін “булінг”, як моральне або фізичне насильство іншої людини. З цим законом з’явилась і нова стаття в Адміністративному кодексі Україна, згідно з якою за булінг почнуть карати. З початку в поліції навіть не знали як буде буде проходити процедура складання протоколу, та як будуть доводити це порушення.

Однак Вільному радіо в поліції Слов’янська на прикладі розповіли, що необхідно робити в разі булінгу.

Сталося це школі або в інших навчальних закладах, не важливо, стосується це дітей або вчителів, потерпілому необхідно звернутись до правоохоронців та написати заяву.

Поліцейські ювенальної юстиції відкривають адміністративне провадження, та починають розслідування.

“Поліцейські опитали батьків підлітка, встановили свідків поведінки булера, опитали самого булера та склали адміністративну справу”, — розповіла Вільному радіо речник Слов’янської поліції Марія Тюріна.

Після всіх слідчих дій, усі матеріали відправляють до суду, де суддя вирішує яке покарання очікує порушника.

“Склали адміністративний протокол та відправили всі матеріали до суду. Тобто покарання, яке понесе булер, визначить суд”, — додала Тюріна.

Відповідно до нової статті, за цькування каратимуть штрафом у розмірі від 850 до 1700 гривень.

Нагадаємо, поліція Слов’янська притягла до відповідальності хлопця, який цькував свого одногрупника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

412
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: