В прифронтових містах та селах Донеччини запланували ремонт ліній електропередач та підстанцій


image
Фото: з відкритих джерел

За 2019 рік електропостачальник ДТЕК Донецькі електромережі планують відновити об’єкти електричної інфраструктури по всій області. В багатьох прифронтових містах Донеччини відремонтують лінії електропередач, підстанції та інше. На це планують витратити більше 160 мільйонів гривень.

 

Так, протягом року планують побудувати повітряну лінію 110 кВ “Курахівська ТЕС-ПС — Котляревська №1-ПС — Котляревська №2”. Також в плани електропостачальника входить реконструкція лінії електромереж 0,4 кВ та підстанцій в Краматорську, Маріуполі, Часів Ярі, Бахмуті, Слов’янському районі та Костянтинівці. Про це Вільному радіо розповіли в ДТЕК Донецькі електромережі.

Представник компанії Андрій Юшко зазначив, що через збройний конфлікт на Донеччині постраждали також деякі підстанції в Авдіївці та Мар’їнці. Раніше вони безперебійно постачали світло в лікарні, школи, дитсадочки та житлові будинки, а зараз з цим виникають проблеми. Тож, їх також планують відремонтувати.

На все це планують виділити 115 мільйонів гривень.

ДТЕК Донецькі електромережі виділить 160 мільйонів гривень на відбудову електропостачання

(Фото: ДТЕК Донецькі електромережі)

За 32,4 мільйона гривень ДТЕК планує замінити старе обладнання на сучасне в Добропіллі та Маріуполі.

“Дуже важливий напрям — це реконструкція основної мережі. А саме: реконструкція підстанції в Добропіллі та Маріуполі, що покращить якість подачі електричного струму нашим споживачам”, — розповів Вільному радіо керівник технічного департаменту ДТЕК Донецькі електромережі Андрій Юшко.

Понад 7,5 мільйон гривень витратять на облаштування Центрального диспетчерського пункту. Раніше він знаходився у нині окупованій Горлівці. Тепер його перенесуть в інше місто. Але яке саме, не зазначили.

ДТЕК Донецькі електромережі виділить 160 мільйонів гривень на відбудову електропостачання

(Фото: ДТЕК)

Всі ці роботи проведуть в рамках інвестиційної програми на 2019 рік від ДТЕК Донецькі електромережі.  

“Ми реалізували в минулому році інвестпрограму, це більше 120 мільйонів гривень, які також пішли на реалізацію напрямку покращення міст Донецької області”, — додав Андрій Юшко.

Зазначимо, через бойові дії на Сході України постраждало багато об’єктів інфраструктури Донеччини та Луганщини. Також, деякі підприємства продовжують надавати послуги на непідконтрольні Уряду території. Наприклад компанія “Вода Донбасу” постачає воду по всій території Донеччини. Однак, через борги за світло, водопостачання по всій Донецькій області під загрозою.

Нагадаємо, кілька шахт Донеччини під загрозою знеструмлення через мільярдні борги за електропостачання.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: