В Росії видаватимуть паспорти для жителів ОРДЛО за спрощеною процедурою


image
Фото: з відкритих джерел

Президент Росії (країни-агресора) Володимир Путін підписав указ, який спрощує процедуру оформлення російського громадянства для жителів самоназваних “ЛДНР”.

 

В тексті Указу зазначено: для отримання російського громадянства українцям з реєстрацією в Донецькій та Луганській областях потрібно звернутися до територіального органу МВС Росії та надати:

  • документ, що засвідчує особу,  
  • документ, який свідчить про зміну прізвища, імені та (або) по батькові;
  • документ про наявність громадянства іноземної держави;
  • документ про укладення (розірвання) шлюбу;
  • свідоцтво про народження дитини, включеного в заяву про прийом в громадянство Російської Федерації.

Заяву розглядатимуть не більше трьох місяців.  

Прокоментував указ вже і помічник Путіна Владислав Сурков.

Це борг Росії перед людьми, які говорять і думають російською мовою, які зараз опинилися в дуже важкій ситуації через репресивні дії київського режиму. Україна відмовляється визнавати їх своїми громадянами, вводячи економічну блокаду, не допускаючи їх на вибори, застосовуючи проти них військову силу”, розповів Сурков журналістам російського ТАСС.

Зазначимо, пояснення Суркова – маніпуляція. Мешканців окупованих територій представники української влади називають громадянами України. Крім того, соціальні виплати їм продовжують виплачувати на підконтрольній території. Тим більше, до виборів Президента України їх закликали. Для цього потрібно було змінити місце голосування.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: