Підтверджені випадки COVID-19 на 16.07.2020:

56 455

В Україні
(1445 померли, 28931 одужали)

776

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 291 одужали)

1444

На непідконтрольній Донеччині
(87 померли, 675 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Рубіжному Луганської області відновили водопостачання

admin
2018-09-06 14:00

image

Про це Вільному радіо повідомили у міському водоканалі. Проте відновлення водопостачання суперечить вимогам Луганського енергетичного об’єднання.

“Трубний завод включив, знову задимив ту підстанцію, і та насосна станція знову запрацювала. І Рубіжне знову опинилося з водою. Те, що Рубіжне з водою, це не є погано, це добре. Але потрібно платити борги. Електроенергія не безкоштовна і треба розуміти, що якщо хтось за неї не платить, – платить хтось інший”. – говорить Евгений Наседкин, прес-секретар Луганського енергетичного об’єднання.

Рішення цієї проблеми шукають в міськраді. 5 вересня на 61-й позачерговій сесії Рубіжанської міської ради затвердили виділення 1,5 мільйона гривень на погашення боргу водоканалу перед “ЛЕО”. Про це Вільному радіо повідомив депутат міськради Рубіжного Валерій Харчук.

Проте він зазначив – проблеми це не вирішить, тільки тимчасово зніме напругу.

Нагадаю, воду в Рубіжному вимикають через борг місцевого водоканалу перед “Луганською енергетичною компанією”, який складає більш як 15 млн грн. Такі відключення – не раптові. Адже не сплачують за електрику вже кілька років.

У Луганському енергетичному об’єднанні і надалі погрожують відключеннями. Місцеві жителі кажуть, що відключення по районах не регулярні, але все ж водою деякі запаслись.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Допоможіть нам стати кращими
Анонімна анкета
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: