В Україні каратимуть за педофілію хімічною кастрацією та зберуть імена засуджених в реєстр


image
Фото: Народна правда

11 липня 247 народних депутатів проголосували за посилення покарання для педофілів. Якщо президент підпише закон, таких засуджених будуть хімічно каструвати, тримати на обліку впродовж всього життя, а також створять спецреєстр.

 

Верховна Рада прийняла законопроект(вже закон) №6449 про “Посилення відповідальності за педофілію”. Цим законом педофілів каратимуть не тільки тюрмою, але й хімічною кастрацією.

Примусову хімічну кастрацію дозволять робити засудженим віком від 18 до 60 років. Крім того, цей закон передбачає збільшення кримінального покарання: раніше максимальний термін ув’язнення передбачав 12 років тюрми, а тепер – 15 років позбавлення волі.

Для довідки: “Хімічна кастрація” — це введення спеціального препарату в організм людини, який блокує дію гормону тестостерон. Час дії препарату залежить від препарату, який використовують при хімічній кастрації. Але після закінчення дії препарату (за 2-3 місяці), суд може призначити ін’єкцію ще раз. Хімічну кастрацію використовують в Сполучених Штатах Америки та в багатьох країнах ЄС.

“Ми запровадили найжорстокішу відповідальність для сексуальних маніяків. Мінімум 15 років тюрми. Без права достроково звільнитись від відповідальності. Пожиттєвий нагляд правоохоронних органів за цими злочинцями. Хімічна кастрація, щоб він не міг гвалтувати дітей”, — заявив з трибуни Верховної ради перед голосуванням один з ініціаторів закону про хімічну кастрацію Олег Ляшко.

Крім того, на цьому ж засідані парламент прийняв ще й законопроект №6607 про створення реєстру педофілів. Законом передбачено, що цей реєстр буде з обмеженим доступом.

Зазначимо, ці законопроекти мають ще підписати спікер Верховної Ради Андрій Парубій та президент України Володимир Зеленський. Однак президент може ветувати закон та не підписати його.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: