В Україні ще 413 дітей захворіли на COVID-19, — МОЗ

За добу в країні додалося 6 237 виявлених заражених коронавірусом, 170 з яких — мешканці підконтрольної Донеччини. А понад 5 тисяч людей по всій Україні одужали.
На підконтрольній уряду частині Донеччини ще 170 мешканців виявилися інфікованими. Найбільше нових заражених (71 людина) з Маріупольської ОТГ. Про це повідомляє голова Донецької ВЦА Павло Кириленко та наводить оновлену епідемічну статистику по регіону в інфографіці:

Коронавірусна хвороба у т.зв. “ДНР”
Про поширення коронавірусу на тимчасово окупованій частині Донеччини офіційні дані відсутні. Окупаційна адміністрація визнає ще 8 померлих за добу внаслідок ускладнень цієї інфекції та 168 виявлених заражених коронавірусом. При цьому 46-м з цих пацієнтів діагноз “COVID-19” поставили лише на основі симптомів та епідрозслідування, тобто без лабораторного підтвердження. Це свідчить про недостатність охоплення ПЛР-тестуванням на ТОТ.
Понад 5 тисяч хворих дотепер лікуються від COVID-19. Також окупанти окремо враховують хворих на пневмонію: всього таких в ОРДО 987 людей, з них майже половина (463 пацієнти) не можуть обходитись без додаткового кисню.
Зазначимо, пневмонія є одним з ускладнень коронавірусної хвороби.
Епідпоказники в Україні загалом (без даних з ТОТ)
Впродовж 17 лютого в Україні виявилися хворими на COVID-19 ще 6 237 людей. Серед нових хворих — 413 дітей та 276 медпрацівників. Такі дані повідомляє міністр охорони здоров’я Максим Степанов. За цю добу:
— 2 222 людей госпіталізували,
— 5 225 хворих одужали,
— 163 людини померли.

Читайте також:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
