В Україні святкують День Національної поліції


image
Фото: з відкритих джерел

Свято започаткували указом президента більше року тому — 4 квітня 2018 року. Реформувати правоохоронну систему почали у 2014 році. Першим містом, у якому почала працювати нова українська поліція, став Київ, другим — Львів, третім — Одеса.

 

Восени 2014 року стало відомо, що за концепцією реформи Міністерства внутрішніх справ, передбачається створення Національної поліції. 2 липня 2015 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про Національну поліцію». Вже 4 липня 2015 року нова українська поліція склала присягу. 

Основними завдання Нацполіції визначили:

  • забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку, 
  • надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги тим, хто її потребує.

“Змінилося ставлення до суспільства. І люди, і працівники поліції стали більш грамотні і більш гідно та функціонально стали виконувати свої обов’язки. Довіра наших громадян і нашого суспільства — це найбільша оцінка поліції Бахмута. Ми проводили опитування, починаючи з 2014 року і в тому році відсоток громадян, які довіряють поліції виріс в 2-2,5 рази”, — розповів Вільному радіо в інтерв’ю за 25 червня в.о. начальника поліції Бахмута Ярослав Меженний.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: