Підтверджені випадки COVID-19 на 04.07.2020:

47 677

В Україні
(1227 померли, 21155 одужали)

599

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 225 одужали)

1234

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 542 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Україні тепер можна змінити оператора та залишити старий номер

Діана Шароді
2019-05-02 17:52

image
Фото з відкритих джерел

Тепер українцям доступна можливість змінювати мобільного оператора, але зберегти номер телефону. Для цього потрібно пройти процедуру ідентифікації у мобільного оператора.

 

З 1 травня мобільні оператори запустили нову послугу для абонентів, яка дозволяє змінити оператора і водночас зберегти номер. Як скористатися новою послугою, розповів виконавчий директор Українського державного центру радіочастот Вадим Гулько виданню «Обозреватель»: “Перше – переконайтеся у старого оператора, що ви ідентифіковані. Якщо ви є контрактним абонентом, то ви 100% ідентифікований клієнт. Якщо у вас передплата, ви купували, то тут хтось ідентифікувався, хтось ні. Якщо ви просто купили карту і користуєтеся, то треба піти до старого оператора, дати йому паспортні дані, щоб він сказав, що цей номер за ним закріплений”, – пояснив виконавчий директор УДЦР.

Після цього клієнт може змінити номер в онлайн-режимі або сервісному центрі оператора.

Гулько зазначив, що теоретично оператор може відмовити абоненту в переході. Причиною тому можуть бути недостовірні дані в анкеті, або технічні підстави. Але такі випадки поодинокі, і оператори будуть намагатися їх уникати.

Також глава Українського державного центру радіочастот вважає, що нова послуга створить додаткову конкуренцію між мобільними операторами і дозволить знизити тарифи на зв’язок.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: