Освітній серіал “Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія”. Фото: Мінцифри
Серіал “Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія”. Фото: Мінцифри

Серіал під назвою “Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія” розповідає про правила правильної комунікації з військовими, ветеранами та ветеранками. Зокрема, з тими, хто отримав інвалідність та був у полоні.

 

 

Про це повідомили в Мінреінтеграції. 

“Серіал допоможе зрозуміти почуття, які переживають люди після повернення додому, навчить правильно спілкуватися з ними та вислуховувати тих, кому потрібно виговоритися. Його герої — військовослужбовці. Вони діляться своїм досвідом комунікації з цивільними”, — зазначають у відомстві. 

Освітній серіал налічує 11 епізодів, у яких експерти розглядають основи коректного, етичного та емпатичного спілкування в різних ситуаціях. Окрім цього, автори порушують питання підтримки ветеранів та ветеранок, намагаючись сприяти їхній інтеграції у суспільство. 

Серед основних тем:

  • особливості комунікації в родині, колі друзів, магазині, парку чи громадському місці;
  • якими словами підтримати людину, якщо вона розповідає про досвід полону;
  • як ввічливо подякувати за службу, не зачепивши особисті кордони людини;
  • як роботодавцю налагодити взаємодію із захисником чи захисницею та допомогти реінтегруватися.

Героєм одного з епізодів став Данило Кравець — звільнений з полону військовослужбовець. Автори проєкту зазначають, що чоловік максимально відкритий у питаннях війни й може говорити про пережите, якщо його запитають. 

“Для когось лише згадка про полон може бути травматичною, тому важливо вміти будувати правильну комунікацію”, — ділиться Кравець. 

Освітній серіал зняли за ініціативою Мінцифри в межах тематичної хвилі “Досвід ветеранів вартий поваги” комунікаційної кампанії “Ти як?” Всеукраїнської програми ментального здоров’я. Проєкт є продовженням  розділу “Довідника безбар’єрності”, створеного з ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Переглянути “Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія” можна за цим посиланням.

Нагадаємо, документальний фільм “Білий янгол — кінець Мар’їнки” отримав одразу дві нагороди в США. Йдеться про “золото” та Гран-прі телекінопремії New York Festival. Стрічка розповідає про евакуацію мирних жителів та знищення росіянами міста Мар’їнка.


Завантажити ще...