Міністерство інфраструктури України разом із міжнародними партнерами створили інтерактивну мапу з інформацію про пасажирські перевезення. На ній можна переглянути інформацію про всіх офіційних перевізників, а також розклад маршрутів.
“Мережа автобусних маршрутів”, так називається ця інтерактивна мапа, створена з даних зібраних з відкритих для Мінінфраструктури джерел. Карта дозволяє подивитись всі актуальні маршрути, інформацію про перевізника та розклад автобусних маршрутів. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.
Як повідомляє міністерство, ця мапа допоможе як пасажирам, так і державі, і навіть приватним підприємцям:
Щоб скористатись цією мапою натисніть тут.
“Ми презентуємо цю мапу автобусних доріг нашої держави, для того, щоб кожному громадянину України, кожному гостю, який відвідує країну, було зручно спланувати свою подорож. В першу чергу це стосується міжнародних та міжобласних напрямків, але ми підемо далі”, — наголосив під час презентації проекту Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.
Також, завдяки цій мапі можна дізнатись про стан автопарку перевізників та конкретного обраного автобусу. Наприклад, середній вік автобусів — 16 років. Є автобуси, які перевозять людей ще з 1970 року.
На тому ж сайті можна переглянути всю відому інформацію про перевізника: строк дії його ліцензії та рівень комфорту.
“Ми вважаємо, що це суттєво також для детінізації автобусних пасажирських перевезень. Незважаючи на всі зусилля Міністерства інфраструктури, близько 30-40% перевізників працюють в тіні”, — додав Володимир Омелян.
Міністр зазначив, що завдяки електронним реєстрам, більшості перевізникам доведеться працювати легально і вони також почнуть платити податки.
В Донецькій області можна побачити лише 5 населених пунктів, в яких можна дізнатись про автобусні сполучення: це Бахмут, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ та Маріуполь. Майже в усіх є лише 1-2 маршрути, які знайшли у базах відкритих даних. В Маріуполі ситуація краще. Там їх 9.
Цю мапу створили Міністерство інфраструктури разом із державним агентством з питань електронного урядування України, та міжнародними партнерами USAID, UKaid та Eurasia Foundation.
Нагадаємо, Вільне радіо робило інтерактивну мапу залізничних та автобусних перевезень до Донбасу.
Читайте також: