В Україні з’явилась інтерактивна мапа пасажирських автобусних маршрутів по всій країні


image
Фото: з відкритих джерел

Міністерство інфраструктури України разом із міжнародними партнерами створили інтерактивну мапу з інформацію про пасажирські перевезення. На ній можна переглянути інформацію про всіх офіційних перевізників, а також розклад маршрутів.

 

“Мережа автобусних маршрутів”, так називається ця інтерактивна мапа, створена з даних зібраних з відкритих для Мінінфраструктури джерел. Карта дозволяє подивитись всі актуальні маршрути, інформацію про перевізника та розклад автобусних маршрутів. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Як повідомляє міністерство, ця мапа допоможе як пасажирам, так і державі, і навіть приватним підприємцям:

  • Пасажири можуть дізнатись про актуальні перевезення, побудувати свій маршрут та дізнатись про надійність своєї поїздки.
  • Держава ж може аналізувати офіційну кількість маршрутів, завдяки якій можна оцінити де потрібні додаткові маршрути, а де їх занадто багато.
  • Для підприємців це нагода дізнатись про ринок перевезень, і також оцінити де необхідні маршрути, щоб запустити свої автобуси там, де це необхідно і де менше конкуренції.

Щоб скористатись цією мапою натисніть тут.

Міністерство інфраструктури зробило інтерактивну мапу

 

“Ми презентуємо цю мапу автобусних доріг нашої держави, для того, щоб кожному громадянину України, кожному гостю, який відвідує країну, було зручно спланувати свою подорож. В першу чергу це стосується міжнародних та міжобласних напрямків, але ми підемо далі”, — наголосив під час презентації проекту Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Також, завдяки цій мапі можна дізнатись про стан автопарку перевізників та конкретного обраного автобусу. Наприклад, середній вік автобусів — 16 років. Є автобуси, які перевозять людей ще з 1970 року.

Міністерство інфраструктури зробило інтерактивну мапу

На тому ж сайті можна переглянути всю відому інформацію про перевізника: строк дії його ліцензії та рівень комфорту.

“Ми вважаємо, що це суттєво також для детінізації автобусних пасажирських перевезень. Незважаючи на всі зусилля Міністерства інфраструктури, близько 30-40% перевізників працюють в тіні”, — додав Володимир Омелян.

Міністр зазначив, що завдяки електронним реєстрам, більшості перевізникам доведеться працювати легально і вони також почнуть платити податки.

Міністерство інфраструктури зробило інтерактивну мапу

В Донецькій області можна побачити лише 5 населених пунктів, в яких можна дізнатись про автобусні сполучення: це Бахмут, Слов’янськ, Краматорськ, Покровськ та Маріуполь. Майже в усіх є лише 1-2 маршрути, які знайшли у базах відкритих даних. В Маріуполі ситуація краще. Там їх 9.

Цю мапу створили Міністерство інфраструктури разом із державним агентством з питань електронного урядування України, та міжнародними партнерами USAID, UKaid та Eurasia Foundation.

Нагадаємо, Вільне радіо робило інтерактивну мапу залізничних та автобусних перевезень до Донбасу.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: