Підтверджені випадки COVID-19 на 04.06.2020:

25 411

В Україні
(747 померли, 11042 одужали)

174

На підконтрольній Донеччині
(5 померли, 111 одужали)

611

На непідконтрольній Донеччині
(23 померли, 154 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Україні запустили мобільний додаток «Пенсійний фонд у смартфоні»

Діана Шароді
2019-09-17 17:42

image
Фото: ПФУ

Відтепер українці мають доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду у зручному форматі з мобільних пристроїв — смартфонів та планшетів. 

 

Таку інформацію оприлюднила прес-служба відомства.

Поки новий електронний сервіс працює в тестовому режимі. 

Версії мобільного додатку на першому етапі доступні для користувачів смартфонів на базі платформи Android. Скоро випустять версію і для Айфонів. 

Серед основних можливостей додатку:

  • для застрахованих людей — перегляд відомостей з Реєстру застрахованих (анкетні дані, надана роботодавцем (страхувальником) інформація про заробітну плату, сплачені на користь людини страхові внески, набутий страховий стаж).
  • для пенсіонерів — перегляд відомостей з електронної пенсійної справи.
  • для всіх категорій: перегляд стану опрацювання звернень до Пенсійного фонду України, в тому числі прикріплених до звернень документів; верифікація документів, довідок, сформованих в особистому електронному кабінеті; одержання та перегляд повідомлень від Пенсійного фонду України.

Однак перелік планують розширяти. Зокрема, в найближчих планах — додати такі функції, як подання документів для призначення / перерахунку пенсій, зміна параметрів інформування; запис на прийом у відділи обслуговування; перегляд електронних листків непрацездатності, подання запитів на формування електронних листків непрацездатності застрахованою людиною та ін. Завантажити додаток ПФУ можна з Плей Маркета. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: