Руки старої жінки рахують виплату для ВПО
Жінка рахує гроші. Ілюстративне фото: "Слово і діло"

До переліку переселенців, які можуть отримувати державну допомогу на проживання, пропонують додати ще вісім категорій ВПО. Однак до частини з них висуватимуть додаткову умову.

 

Про це повідомили у пресслужбі Мінреінтеграції.

У Мінреінтеграції кажуть, що незабаром отримувачів виплат від держави може стати більше. Відповідні пропозиції до змін у постанові, яка регулює надання переселенцям допомоги на проживання, нібито вже розробили, вони пропонують поширити державну допомогу на такі категорії переселенців:

  • дітям, які влаштовані в сім’ї патронатного вихователя;
  • патронатним вихователям;
  • дітям, тимчасово влаштованим у сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу;
  • тяжкохворих людям, яким не встановили інвалідність.

Також до переліку отримувачів допомоги можуть додати наступні категорії ВПО, однак лише в тому випадку, якщо середній дохід у їхніх сім’ях не перевищуватиме 9444 грн:

  • людей передпенсійного віку;
  • людей з інвалідністю III групи;
  • людей, які доглядають за дитиною до 3 років або дитиною, яка потребує догляду до 6-річного віку;
  • людей, у складі сім’ї яких є діти до 18 років та/або до 23 років, які є студентами денної або дуальної форми навчання в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Нагадаємо, уздовж лінії фронту на Донеччині залишаються близько 64 тисяч цивільних. Йдеться про людей, які попри небезпеку не евакуюються з наближених до лінії фронту населених пунктів. 


Завантажити ще...