В жовтні в Бахмут приїдуть Кідрук та бульбашкове шоу (афіша подій на місяць)

Діана Шароді
2019-10-10 18:00

image
Фото: Вільне радіо

Ми зібрали підбірку з п’яти заходів, які варто відвідати впродовж місяця. Деякі з них для дітей, інші — для дорослих або всієї родини. Куди та коли піти в Бахмуті у жовтні та на початку листопада — читайте в матеріалі. 

 

Дитяче снігове бульбашкове шоу 

Дата: 12 жовтня 

Час:  17:00

Адреса:  Палац культури та дозвілля ім. Мартинова, пл. Свободи

Дітлахів та дорослих запрошують на інтерактивну виставу в Палац культури. 

“Leo dreams show — це чарівна казка, в яку порине не лише малеча, а й дорослі, адже це шоу-вистава, яка поєднує в собі безліч жанрів. А саме: снігове шоу, клоунаду, ілюзію та фокуси, мильно-бульбашкове шоу та інтерактив з гігантськими повітряними кулями у поєднанні зі світловими, звуковими спецефектами”, — розповідає одна з організаторок проекту Богдана Рижкова.

Фотовиставка “Армія нескорених. Бахмут”

Дата: 14 жовтня

Час: 10:00

Адреса: Центр, пл. Свободи, біля фотоцентру “Піонер”

“Бахмут Український власним коштом створив 11 виставок фото під час війни. Вони розповідають про історію цієї війни, про історію нашого міста, про історію допомоги на шляху до перемоги. Одна з них називається “Армія нескорених. Бахмут”. Цю виставку ми будемо демонструвати на площі. Всі світлини зроблені мешканцями нашого міста або військовими саме тут”, — розповідає волонтерка ГО Бахмут Український Світлана Кравченко.

Хода військових та їхніх родин

Дата: 14 жовтня

Час: 11:00

Адреса: Центр, вул. Миру, 52. 

14 жовтня відзначають День захисників України. Свято запровадили 2014 року. До цього дня в Бахмуті відбудеться Хода військових та їхніх родин. Такий захід в місті запланували вперше.  

Презентація книги Макса Кідрука  “Доки світло не згасне назавжди”

Дата: 28 жовтня

Час: 14:00

Адреса: Центральна міська бібліотека Бахмутської міської ЦБС — вул. Миру, 28

Роман у жанрі наукової фантастики випустили влітку 2019. Осінь автор вирішив присвятити подорожам по Україні з офіційною презентацією. Завітає він і до Бахмута. Зустріч запланували на 28.10. 

В основі книжки історія двох сестер, одна з них може впливати на реальність у снах. Події відбуваються у Рівному.

Інтерв’ю Вільного радіо з Максом Кідруком можна прочитати за посиланням.

Вистава “Євгеній Онєгін”

Дата: 4 листопада

Час: 18:00

Адреса: Палац культури та дозвілля ім. Мартинова, пл. Свободи

«Євгеній Онєгін» — опера Петра Чайковського, яка здобула визнання не тільки на батьківщині автора, а й далеко за її межами.  

«Євгеній Онєгін» — це інтимна драма відносин Тетяни Ларіної і Євгенія Онєгіна.  «Ліричні сцени» (а саме так композитор і позначив жанр своєї опери) — це не тільки історія кохання, це романтичні мелодії, арії та гра ансамблів. 

В Бахмуті виставу презентує всеукраїнський сучасний театр, який регулярно приїжджає в місто з різними п’єсами. Подібні заходи тут проходять в середньому раз на місяць.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: