image

Вчителька фізики з Бахмута потрапила до ТОП-50 премії Global Teacher Prize Ukraine

|
27 Серпня 2018

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія країни, яка визначає найкращих вчителів України. Півфіналісткою премії стала вчителька фізики Бахмутської ЗОШ №10 Тетяна Бак.

З 50 найкращих претендентів Тетяна Бак – єдиний педагог, який представляє Донецьку область, а також одна з трьох вчителів фізики.

“Поштовхом для ось такого активного періоду мого життя стала участь у Литовсько-українському проекті “На шляху до змін”. Нашій школі запропонували взяти участь у цьому проекті. Там було багато навчальних програм, але перше, чому нас там навчили – це вірити у свої сили”, — розповідає Тетяна Бак.

Мета премії Global Teacher Prize Ukraine, яка проводиться під егідою світової, – привернути увагу суспільства до важливості освіти та ролі вчителів, підняти престиж викладача, надихнути на використання сучасних методик та долучити українських учителів до світової освітянської спільноти. Національну премію засновано в 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation, повідомляється на сайті Global Teacher Prize Ukraine.

“Я не кажу, що я якщо потрапила у топ 50, я – найкраща. У нашій школі в області реально дуже багато крутих вчителів, але основна проблема це “издержки воспитания”, що ми боїмося про себе розказати, себе презентувати, це потрібно не тільки для того, щоб бути популярними, а щоб обмінюватися думками. Ми вміємо багато, але вміємо ось в окремому класі. В інших кабінетах навіть не розуміють, що ми це вміємо” , — каже вчителька.

Наступний етап премії – з півсотні вчителів журі повинні обрати ТОП-10. Це відбудеться 1-го вересня.

Переможця члени журі оголосять у жовтні. Цього року він отримає 250 тисяч гривень, 1 рік безкоштовного навчання від «Освіторії» та поїде в наступному році на Global Education & Skills Forum 2019 у Дубай, де познайомиться з найкращими вчителями світу та відомими людьми, що переймаються освітою.

Національная премія проводиться в Україні вдруге.

Минулорічний переможець премії — Паул Пшенічка, вчитель фізики й астрономії з Чернівців, який увійшов до щорічного рейтингу «Топ-100 найвпливовіших українців» за версією журналу «Фокус», та чиїм ім’ям лабораторія Лінкольна назвала астероїд.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: