Вчителям Бахмутської ОТГ виписуватимуть до 20 тис грн премії за успіхи учнів, — рішення ради


image
Ілюстративне фото: з відкритих джерел

Педагогів Бахмутської об’єднаної територіальної громади, учні яких виграють на олімпіадах, конкурсах, або отримають 200 балів на ЗНО, преміюватимуть. Для мотивації таких вчителів, виплачуватиме премію Управління освіти.

 

За таке рішення проголосували 33 депутати Бахмутської міської ради на черговій сесії 21 жовтня, передає кореспондент Вільного радіо.

Очільниця Управління освіти Бахмутської міської ради Наталя Дроздова пояснює, що преміями хочуть мотивувати вчителів та покращувати їхні навички.

“Ми маємо досвід таких областей як Харківська, Тернопільська, Хмельницька, Львівська, Чернівецька, і преміювання працівників дозволить зберігти в галузі освіти високопрофесійних працівників та додати стимул працювати ще ефективніше”, — пояснює начальниця Управління освіти Бахмутської міської ради Наталя Дроздова.

Тож, якщо учень переможе у Всеукраїнському фаховому конкурсі, олімпіаді, захисті науково-дослідницьких робіт МАН (Мала академія наук) або який складе ЗНО на 200 балів, то вчителя преміюють на 10 тисяч гривень. Якщо ж перемога дитини буде на міжнародному рівні, то педагог отримає 20 тисяч гривень.

Премії видаватимуть одноразово, до дня вчителя, у жовтні. Але перед цим рішення про преміювання буде приймати відповідна комісія.

Зазначимо, торік вчителів також преміювали за заслуги. За словами Наталі Дроздової премії виписали 14 вчителям.

Крім того, серед бахмутян є й учні, які отримували вищий результат на ЗНО. Так, у 2019 році в Бахмуті учениця Бахмутської школи №5 отримала 200 балів на ЗНО з біології. А у 2020 році учень бахмутської 7-ї школи отримав 200 балів на ЗНО з математики.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: