Верховна Рада скоротила фінансування місцевих виборів більше ніж в половину


image
Фото: Вільне радіо

Народні депутати зменшили видатки на проведення місцевих виборів, які мають відбутись восени. Гроші переправили на фонд боротьби з коронавірусом.

 

Такі зміни в державному бюджеті України народні депутати впровадили на позачерговому засіданні Верховної Ради України 13 квітня.

З державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів голів ОТГ та депутатського корпус залишили лише 1 мільярд.

Ще 1,155 млрд направили в фонд боротьби з коронавірусною інфекцією. 

Зазначимо, в інтерв’ю виданню LB.ua голова ЦВК Олег Діденко зазначав, що навіть початкової суми 2,155 млрд гривень не вистачало на проведення місцевих виборів, які запланували на осінь 2020 року. 

Нагадаємо, в Донецькій та Луганській областях через небезпеку на фоні російської агресії у 2014-2015 роках не було місцевих виборів. Тож деякі очільники і депутати міст, селищ та сіл знаходяться на посаді вже 10 років. Деякі депутати вже самі склали повноваження. А один з обранців Бахмутської міськради виступив з пропозицією зарахувати їм 1 строк за 2. Цю пропозицію не підтримали.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: