Ветеранам війни пропонують безкоштовно опанувати IT-спеціальність: як подати заявку
Для ветеранів війни запустили новий етап проєкту з безкоштовного навчання ІТ-спеціальностей. За задумом організаторів, нова професія має допомогти ветеранам швидше повернутися до цивільного життя.
Про це розповіли в Мінцифри.
Курс призначений для захисників і захисниць, які обороняли країну під час російсько-української війни. Учасники отримають інтенсивне навчання з ІТ-напрямків, практичну підготовку до працевлаштування та підтримку в адаптації до нових професійних умов.
Що чекає на ветеранів під час навчання
Учасники навчатимуться повний день з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, тому поєднати курс зі службою або роботою не вийде. Під час занять куратори допоможуть підготуватися до пошуку роботи: у програмі передбачені складання резюме, тестові співбесіди та регулярна перевірка технічних знань. Організатори обіцяють, що навчання складатиметься переважно з практичних занять (80%), а теорія займе 20%.
Обов’язковою частиною курсу буде участь у групових проєктах. Також по 2-4 заняття на тиждень відводитимуть під вивчення англійської. Учасники практикуватимуть граматику й говоріння, а також вивчатимуть специфічну IT-лексику.
Обрати можна такі напрямки:
- Frontend/FullStack
- Python
- Java
- QA
- UI/UX Design
Залежно від напрямку, навчання у середньому триватиме 3-4 місяці.
Яка передбачена допомога з працевлаштуванням для учасників
Фахівці проводитимуть для учасників пробні технічні та HR-співбесіди. Команда допоможе зробити резюме, кавер леттер і портфоліо, а також оформити усі робочі профілі (Linkedin, DOU, Djinni). З першого дня підготовки студентам надаватимуть базу вакансій, яка постійно оновлюється.
Як відбуватиметься вступ на безкоштовне IT-навчання
Щоб взяти участь у навчанні, потрібно зареєструватися на сайті за посиланням та обрати бажаний напрям. Далі треба подати заявку на навчання і пройти тест на логіку. Потім на учасників чекає співбесіда, наприкінці якої треба вказати про свою участь у бойових діях. Фінальним етапом буде очікування результату, який прийде на пошту.
Проєкт реалізований Міністерством цифрової трансформації України та компанією Mate academy, що фокусується на освітніх технологіях.
Раніше ми розповідали, що жінкам-переселенкам пропонують опанувати IT-спеціальності.
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.