Підтверджені випадки COVID-19 на 04.07.2020:

47 677

В Україні
(1227 померли, 21155 одужали)

599

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 225 одужали)

1234

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 542 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Ветерани війни та переселенці можуть 3 дні подавати заяви на дешевий житловий кредит від держави


image
Фото з відкритих джерел

Починаючи з 3 грудня ветерани АТО/ООС та переселенці можуть реєструватися на отримання пільгового житлового кредиту. Така реєстрація триває лише три дні. Куди подавати заяви – читайте у матеріалі.

 

Про початок реєстрації йдеться на сайті  Донецького регіонального управління Держмолодьжитла.

Зазначається, що подавати заяви на участь у програмі можна до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла незалежно від місця реєстрації. Крім того, заяви можна надсилати поштою або на електронну скриньку регіонального управління.

Реєстрація проходитиме до 5 грудня. Заяви на отримання пільгового кредиту на житло можна подавати з 9 до 18 години.

Моментом подачі заяви є дата її фактичного подання. Якщо заява надійшла у неробочий час або день, то її розглядатимуть і реєструватимуть наступного дня.

В разі виникнення питань стосовно подачі заяв та реєстрації у пільговій державній програмі можна зателефонувати за номерами: 

  • (044) 275 01 39;
  • (044) 284 0 685; 
  • (044) 284 0 696.

Нагадаємо, в кабміні затвердили бюджетну програму кредитування. Вона дозволить ветеранам АТО/ООС та переселенцям брати пільгові кредити під 3% річних. При цьому позичальники зможуть виплачувати гроші протягом 20 років. Перший внесок на житло становитиме 6% від його загальної вартості. Взяти в кредит можна як квартиру в багатоквартирному будинку, так і приватний будинок. Втім житло має бути прийняте в експлуатацію не більше, ніж 25 років тому, або реконструйоване не більше, ніж 15 років тому. Одержувачі кредиту можуть самостійно обирати житло.

На програму з державного бюджету виділять 200 млн грн. Половину від цієї суми спрямують на кредитування ветеранів війни та ще стільки ж – на надання кредитів переселенцям.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: