Вхід за перепустками, агітація під підпис та “Артемовск” замість Бахмута. Як пройшла зустріч Вілкула з виборцями на сході


22 березня в Бахмут приїхав один з кандидатів на виборах Президента 2019 Олександр Вілкул. Він провів зустріч із виборцями. Однак, не анонсував її для широкого загалу.

 

Зустріч кандидата в Президенти Олександра Вілкула з виборцями проходила в Народному будинку в Бахмуті.

Кандидат у Пезиденти України Олександр Вілкул приїхав до Бахмута

На час її проведення по всьому району було багато правоохоронців. А на вході нас зустріли невідомі, які вимагали запрошення. Імовірно, це були охоронці, хоча й без розпізнавальних знаків.  

Пізніше,ми запитали їх, що це взагалі за запрошення, та навіщо вони потрібні.

“Ми не знаємо. Нас не повідомляли, звідки ці перепустки. Але без них не кожен може пройти. Це для того, щоб уникнути провокацій будь-яких, щоб не було підозрілих людей. Зеленку ніхто не проніс, щоб особистих рухів тут не було, розумієш?”, — пояснили Вільному радіо імовірні охоронці Олександра Вілкула.

Кандидат у Пезиденти України Олександр Вілкул приїхав до Бахмута

Ми запитали у гостей цього заходу, як і звідки вони отримали перепустки, однак реакції у людей були неоднозначні. Хтось вважав, що наші питання — це провокація.

“Це провокація. Провокаційні питання ставите”, — наголосила жінка своїй подрузі, щоб та нам не відповідала.

“Ми працюємо в комісії виборчій. Нас запросили звідти”, — відповіла її подруга.

Деякі кажуть, що запрошення їм дали на підприємстві. Тож звичайному виборцю просто відвідати цю зустріч було неможливо.

Свою програму та агітаційну розмову Вілкул розпочав о 14-й годині. Тривала зустріч майже дві години.

Основні тези:

  • “Вони хочуть, щоб ви померли. А я хочу, щоб всі жили. Щоб заробітна плата була великою. Заробітна плата буде у вас мінімум 4200 гривень”.
  • “Будемо жити, будемо будувати країну. Ветерани та пенсіонери будуть найповажнішими людьми в Україні. Це люди, які відбудували країну після Великої вітчизняної війни”
  • “Коли Зеленський почав говорити про НАТО і казав, що треба залишити і цінувати такого реформатора як Супрун… Краще би він мовчав”.

Крім того, Олександр Вілкул ігнорував таке місто як Бахмут, і називав його весь час старою назвою “Артемівськ”. Він пояснює, що майбутнє за країною, – це пенсіонери, які раніше багато зробили для України. Ще в радянські часи.

Кандидат у Пезиденти України Олександр Вілкул приїхав до Бахмута

Після такої промови кандидата ми запитали в учасників зустрічі їхню думку про Олександра Вілкула. Думки розділились.

“Приємний чоловік. Дуже добре працює. Зараз вислухали чудову його програму. Дуже все сподобалось. Та якщо б це все ще і запрацювало, то це було б дійсно добре. Вже набридла ця війна. Набридли ці реформи, не для населення. Тарифи, медицини немає”, — розповіла член комісії в одній з виборчих дільниць в Бахмуті.

Галина Крець — також член комісії однієї з виборчих дільниць в Бахмутському районі. Її зареєстрували як представника Олександра Вілкула, тож вона вирішила скористатись запрошенням і трохи більше дізнатись про цього кандидата.

Однак каже, що залишилась незадоволена Вілкулом після його виступу. Пояснює, що в його програмі є деякі недоліки, з якими вона не згодна.

Кандидат у Пезиденти України Олександр Вілкул приїхав до Бахмута

Після виступу кожному, хто прийшов на зустріч по перепустці, подарували пакет з програмою Вілкула та 2 календарі.

Кандидат у Пезиденти України Олександр Вілкул приїхав до Бахмута

Детальніше про кандидата Олександра Вілкула та його програму можна прочитати в нашому великому матеріалі, де ми розповідаємо про кожного кандидата.

Зазначимо, за нашими даними, Олександр Вілкул – єдиний кандидат у Президенти, який приїхав з візитом в Бахмут. При цьому, у кандидатів залишилось трохи більше тижня на агітацію.

Хоча і про візит Вілкула ніяких оголошень не було, та дізнались ми про нього з власних джерел.

Зазначимо, за даними соцопитувань, Олександр Вілкул не входить до топ-кандидатів. Зараз найвищу підтримку серед виборців мають Володимир Зеленський, Петро Порошенко, Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко та Юрій Бойко. Відсоток підтримки кожного відрізняється в залежності від регіону.

Раніше ми робили тести про топ-5 кандидатів “Як добре ви знаєте програми та біографії кандидатів”: Петра Порошенка, Володимира Зеленського, Юлії Тимошенко, Олега Ляшка та Юрія Бойка. На час їх підготовки, Анатолій Гриценко не займав високих позицій. Але, після того як на його користь знялися кілька демократичних кандидатів, він значно піднявся в загальному рейтингу підтримки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: