Виборець-привид і загадкові крапки у списках: в Бахмуті фіксують порушення на виборах (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)


image
Фото: Вільне радіо/Діана Шароді

На виборчій дільниці №140605 (Міський центр дітей та юнацтва) бахмутські активісти зафіксували порушення — підпис про отримання бюлетеню навпроти прізвища громадянина, який, за даними його родичів, перебуває в Криму.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав активіст Віктор Зіпір.

Він вів пряму трансляцію спілкування з представниками ОВК. На відео правозахисниця Оксана Болотюк зазначає, що численні запити показати списки виборців, аби перевірити чи є підпис цього громадянина, в ДВК ігнорували. Лише коли на місці з’явився представник окружної виборчої комісії Ігор Карбан, на його вимогу активістам показали списки.

“Правопорушення полягає в наступному: виборець, який за свідченнями його сестри знаходиться на даний момент в тимчасово окупованому Криму, тут,за даними списків, нібито отримав бюлетень. Це підтверджується свідченнями його сестри. Також є відео і фото, де стоїть його підпис у списках”, — коментує Оксана Болотюк.

Активіст Віктор Зіпір також зазначив, що на списках виборців він помітив дивні крапки, поставлені олівцем навпроти частини імен. Коли запитав про них у членів ДВК, інформативної відповіді про те, що вони означають, не отримав. Член ОВК Ігор Карбан прокоментував це коротко:

“Фіксуйте, як порушення буде. Я — член ОВК, я реагую не на точки, а на скарги”.  

Нагадаємо, на Донеччині зареєстрували більше півсотні порушень виборчого процесу.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: