Вибори в ОРДЛО мають відбутись одночасно з всеукраїнськими, – радник президента


image
Фото з відкритих джерел

У команді президента України розраховують, що вибори у тимчасово окупованих регіонах Донбасу проведуть в один день з виборами на всій території України.

Про це заявив радник президента Андрій Єрмак на зустрічі в Королівському інституті міжнародних відносин Chatham House у Лондоні, пише видання “Новости Донбасса”. 

“Ми хочемо провести вибори одночасно по всій Україні 31 жовтня 2020 року”, – повідомив Андрій Єрмак.

Він зазначив, що до виборів в окремих регіонах Донеччини та Луганщини мають допустити спостерігачів, ЗМІ, а також українських кандидатів. Крім того, потрібно буде забезпечити порядок під час проведення виборів. Для цього український уряд домовляється з представниками ОБСЄ про розширення їхніх повноважень.

“Це питання буде обговорюватись у Парижі, я сподіваюсь. Але це обов’язково буде відбуватися за участі ОБСЄ. І ми вже говоримо з ними про розширення їхнього мандату”, – запевнив радник президента.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: