Підтверджені випадки COVID-19 на 25.05.2020:

21245

В Україні
(623 померли, 7234 одужали)

148

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 62 одужали)

385

На непідконтрольній Донеччині
(11 померли, 102 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

“Від людей для людей”. На Донеччині готуються до музичного фестивалю


image
Фото: День Вуличної Музики

19 травня в кількох містах сходу запланували День Вуличної Музики. Це одноденний некомерційний фестиваль, який проводять з 2014 року. Цьогоріч у ньому візьмуть участь 4 міста з Донецької області.

 

 

На Донеччині День Вуличної Музики відбудеться у Маріуполі, Авдіївці, Новогродівці та Лимані. У деяких з них фестиваль проводять не вперше, а от в Маріуполі таку подію вирішили організувати тільки цьогоріч.

Однак музичний фестиваль на Донеччині все ж відрізняється від столичного. Тут не буде фуд-кортів і декількох локацій, встановлюватимуть лише сцену. Та послухати музику зможе кожен охочий.

“Локація у нас одна, виконавці місцеві — наші хлопці та дівчата, які відгукнулися. Для Маріуполя — це перший раз, це приклад того, як люди вміють об’єднувати зусилля та робити щось разом. Це від людей для людей”, — розповіла Вільному радіо локальна координаторка в Маріуполі Ольга Близнюк.

“Кілька років тому я почула про це свято на форумі креативних індустрій у Дніпрі. Зараз у нас є територія, обладнання, є листи підтримки від Червоного Хреста, від ДСНС Донецької області”, — додала Ольга Близнюк.

Готуються до фестивалю і у Лимані. Там також буде одна локація, яка працюватиме впродовж всього дня.

“День вуличної музики у Лимані організовують третій рік поспіль. Ми запрошуємо тих, хто живе поряд: у Краматорську, Слов’янську, Дружківці та місцевих виконавців. Є декілька підприємців, які нам допомагають. Міська рада йде на зустріч, вона надала нам світло та електроенергію”, — розповіла Вільному радіо локальна координаторка у Лимані Ольга Поплавська.

Нагадаємо, у минулому році на Донеччині фестиваль організовували у Авдіївці, Новогродівці та Лимані.

День вуличної музики Новогродівка

Зауважимо, що виступити на святі може кожен охочий, незалежно від свого рівня підготовки та репертуару.

Додамо, цьогоріч День Вуличної Музики пройде у Вільнюсі, Тбілісі, Ризі, Амстердамі, Санкт-Петербурзі, Копенгагені та в інших містах Європи.

В Україні свято музики охопить Київ, Харків, Івано-Франківськ, Білу Церкву, Умань, Луцьк, Кривий Ріг, Переяслав-Хмельницький, Чернівці, Одесу, Львів, Суми, Олександрію, Деражню, Черкаси, Дніпро, Бориспіль, Лиман, Маріуполь, Новогродівку, Авдіївку та інші міста.

Читайте також:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: