Від початку 2019 року одному медпрацівнику Бахмута виділили житло

Діана Шароді
2019-09-01 15:59

image
Фото з відкритих джерел

Станом на серпень 2019 року, за офіційними даними з сайту Бахмутської міської ради, одному медичному працівнику виділили службове житло у місті. 

 

28 серпня на сесії міської ради Бахмута депутати прийняли Звіт про роботу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута» за І півріччя 2019 року. Серед пунктів звіту — придбання квартир на вторинному ринку житла. Загалом на такі потреби цього року закладали 200 тис грн з міського бюджета. Однак нині одного лікаря-педіатра забезпечили квартирою, отриманої в якості відумерлої спадщини. 

“Йдеться про програму, яка у нас діяла, про місцеві стимули. І там у нас було передбачено житло. Але влада знайшла “виморочне житло” (відумерла спадщина, — ред), зараз ми його приводимо до ладу і надаємо спеціалісту, який до нас прийшов. Воно буде службовим”, — говорить головна лікарка Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги  м. Бахмута» Світлана Шабаліна.

Зазначимо, відумерла спадщина — майно померлого, яке не переходить до його спадкоємців. Відумерла спадщина може утворитися, якщо до дня смерті спадкодавця не виявиться спадкоємців ні згідно із законом, ні по заповіту. Тоді майно передається у комунальне розпорядження.

Коли саме лікар-педіатр зможе поселитися в нові апартаменти, поки невідомо. Світлана Шабаліна наголошує, що наразі черги на отримання квартир серед медпрацівників немає. Але якщо така потреба буде, гроші на це в бюджеті є.

Додамо, що придбання службового житла — інструмент до заохочення медпрацівників у малі міста. 

“Ось одна людина звернулася, яка закінчила медичний університет, і вона мала право обрати собі будь-яке місце. І вона обрала нас, але у неї не було житла, а це для неї було необхідним. Тобто вона могла залишитися як у нас, так і обрати будь-яке інше місце. А пропозиція майбутнього житла в даному випадку відіграла вирішальну роль, і дівчина залишилась”, — додає Світлана Шабаліна. 

Відповідно до того ж звіту, наразі у Центрі первинної медичної допомоги Бахмута штат недоукомплектований на 25 працівників. Серед них — 13 лікарів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією
Новини по темі

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: