Відкрито декларувати свої статки тепер мають СБУ, інші силовики та працівники ОП

Діана Шароді
2019-10-17 12:32

image
Фото з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який відкриває декларації чиновників Офісу президента, керівництва Служби безпеки України та інших силовиків. Тобто, їх будуть публікувати у відкритому доступі.

 

Про це повідомляє офіційний портал Верховної Ради України.

Так,  згідно із прийнятим документом, відтепер всі посадовці СБУ, інші силовики та розвідники,  яких призначає президент або Верховна Рада, мають подавати відкриті декларації. При цьому, декларації звичайних оперативників та розвідників, які виконують важливі таємні завдання і далі можуть бути закритими. 

Нагадаємо, що колишній очільник Донецької області Олександр Куць не подавав декларацію, посилаючись на те, що він чинний співробітник служби безпеки України.

Зазначимо, Олександр Куць очолив Донеччину 22 червня 2018 року. Весь час на посаді він залишався працівником СБУ.  Надалі він залишається співробітником відомства.

За 2018 рік Куць дав населенню 16 обіцянок. Однак з них в тому ж році він виконав 5.

Журналісти Вільного радіо також брали інтерв’ю в очільника Донецької ОДА, де він розповів про корупцію в області, про ОТГ та миротворців.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: