Відмовились від режиму тиші. На Донбасі призупинили відновлення житлових будинків


image
Фото: Авдіївка.City

На Донеччині та Луганщині періодично відновлюють зруйновані від бойових дій житлові масиви прифронтових населених пунктів. Однак, через те, що бойовики 8 травня відмовились надати гарантії режиму тиші, роботи по відновленню переносяться.

 

Отримано повідомлення про припинення в односторонньому порядку російськими бойовиками на Сході України режиму припинення вогню у вздовж усієї лінії зіткнення”, — розповів Вільному радіо представник прес-центру Штабу ООС Володимир. Прізвище посадовець просить не вказувати задля власної безпеки.

Завдяки перемир’ю, ремонтники можуть мати гарантії, що вони не потраплять під обстріл.

“Перед тим, як розпочати відновлювальні роботи, спочатку обговорюється створення на цій ділянці режиму тиші, тобто припинення вогню. Але бойовики сказали, що не будуть дотримуватись. У зв’язку з тим, що є небезпека для цивільного персоналу, відновлювальні роботи продовжувати поки що не будуть”, — додав Володимир.

Як додали Вільному радіо в прес-центрі Штабу ООС, у цей час мали проходити відновлювальні роботи житлових масивів у населених пунктах Мар’їнка та Красногорівка. Їх розпочнуть лише після підтвердження домовленості не стріляти.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: