Відомий бахмутський бізнесмен звільняється з посади депутата Бахмутської міськради

Діана Шароді
2019-01-31 12:00

image
Фото з відкритих джерел

Незабаром депутатський корпус Бахмутської міської ради може стати меншим. Відповідне рішення про звільнення приніс в мерію один із депутатів та відомий бізнесмен в Бахмуті Володимир Іванков.

 

Він пояснив своє звільнення відсутністю часу, який майже повністю витрачає на бізнес.

“Володимир Іванков звернувся в Бахмутську міську раду із заявою, в якій каже, що просить зняти з нього повноваження депутата у зв’язку із професійною зайнятістю”, — розповіла під час засідання секретар Бахмутської міськради Світлана Кіщенко.

Але за це рішення проголосувало недостатньо людей, щоб звільнити Іванкова. Тому рішення все ж не прийняли.

Крім депутатської діяльності у Іванкова є своє підприємство ТОВ “Бахмут — Агро”, а також він є співвласником приватного підприємства “Віктор Плюс”.

Згідно з його декларацією, в нього є дружина та п’ятеро дітей.

Він задекларував близько 50 об’єктів нерухомості в різних містах Донецької області. Є і квартира та нежитлове приміщення на окупованій території.

8 транспортних засобів, серед яких і автомобілі преміум класа.

На сайті Бахмутської міської ради можна побачити, що зараз в депутатському корпусі залишається 55 депутатів, але згодом їх все ж може стати на одного менше.

Зазначимо, у 2018 році свої депутатські повноваження склав Сергій Деменков. Обраний від “Партії регіонів”, колишній очільник Бахмутелектротранс сам попросив позбавити себе повноважень.

Деменков та Іванков ще у 2017 році входили до переліку найбільших прогульників засідань міської ради Бахмута. Це підрахували активісти ГО “Сильні громади”.

Дев’ять депутатів Бахмутської міської ради не відвідували сесії в 2017 році

VI скликання депутатів міської ради працює вже 8 років. Місцеві вибори мали б відбутись ще кілька років тому, але їх не призначають через наближеність міста до зони бойових дій.

Нагадаємо, До Бахмутської районної ради прийшли правоохоронці, щоб скласти протокол про адміністративне правопорушення стосовно депутата, який незаконно передав в оренду приміщення комунального підприємства своєму сину.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

145
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: