Підтверджені випадки COVID-19 на 25.05.2020:

21245

В Україні
(623 померли, 7234 одужали)

148

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 62 одужали)

385

На непідконтрольній Донеччині
(11 померли, 102 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Відсьогодні в Україні запроваджують додаткову допомогу багатодітним сім’ям

Діана Шароді
2019-04-01 17:23

image
Фото з відкритих джерел

Кабінет міністрів з 1 квітня запровадив додаткову допомогу на третю дитину і кожну наступну в багатодітних сім’ях. Платитимуть кошти до досягнення дітьми шестирічного віку.

 

Про це повідомляється на Урядовому порталі.Платитимуть по плюс 1 700 грн.

Доплата стосується не лише тих, хто народив чи народить дитину цьогоріч. Кожна сім’я, яка має посвідчення багатодітної, має змогу з 1 квітня оформити підвищену допомогу на дитину.

Наприклад, якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6 років, держава виплатить на кожну з них по 1 700 грн/міс. Це додатково до щомісячних 860 грн допомоги при народженні дитини.

Для того щоб оформити допомогу на дитину, батькам слід звернутися у найближче відділення соціального захисту населення і написати заяву  на отримання грошей.

При собі потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

Зазначимо, в Україні нині налічується 160 тисяч багатодітних сімей, в яких є діти віком до 6 років. Для їх підтримки в країні до кінця року  планують виплатити майже 2,5 млрд грн.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: