Підтверджені випадки COVID-19 на 27.05.2020:

21 905

В Україні
(658 померли, 7995 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 66 одужали)

435

На непідконтрольній Донеччині
(14 померли, 108 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Виконком Бахмута офіційно виділив місце для ринку, який намагались розганяти поліцейські


image
Фото: Вільне радіо

Місцева влада міста Бахмут видала офіційне рішення, яким виділила місце для проведення “Ярмарку вихідного дня”. Торговці безперешкодно зможуть продавати свій товар біля площі щонайменше до 1 листопада 2019 року.

 

20 вересня, коли правоохоронці розганяли торговців з центру міста, виконавчий комітет Бахмутської міської ради провів позачергове засідання, на якому офіційно дозволив торговцям продавати біля площі Свободи.

Відтепер у підприємців є офіційний дозвіл на продаж в цьому місці. Рішенням виконкому на них також поклали відповідальність за дотримання вимог щодо здійснення торгівлі та обслуговування споживачів.

Нагадаємо, 20 вересня біля будівлі міської ради правоохоронці почали розганяти торговців, які приїхали на “Ярмарок вихідного дня”. Десятки обурених мітингувальників пішли до міської ради, де їм відповіли, що такої команди поліції не давали. Правоохоронці склали на торговців протоколи про адміністративні порушення стосовно незаконної стихійної торгівлі, а також за порушення правил дорожнього руху. Вони пояснили, що на початку вулиці стоїть знак пішохідної зони.

Виконком Бахмута офіційно виділив місце для ринку, який намагались розганяти поліцейські

Однак і це питання вирішили. “Бахмутський комбінат комунальних підприємств” замінив знак. Відтепер знак пішохідної зони діє з понеділка по четвер. Тобто в інші дні проїзд для автомобілів дозволений.

Виконком Бахмута офіційно виділив місце для ринку, який намагались розганяти поліцейські

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: