Підтверджені випадки COVID-19 на 06.07.2020:

49 043

В Україні
(1262 померли, 21703 одужали)

681

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 239 одужали)

1242

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 547 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Викрав, як сувенір: на Донеччині засудили чоловіка, який виніс та зіпсував виборчі бюлетені


image
Фото: Вільне радіо

Дзержинський міськрайонний суд виніс вирок чоловіку, який вирішив викрасти бюлетені, щоб сфальсифікувати результати в першому турі президентських виборів. Коли чоловіка піймали поліцейські, він зіпсував ці бюлетені.

 

31 березня мешканець Торецька, який працює на місцевій шахті, прийшов на виборчу дільницю №140717, де намагався вкрасти бюлетені. Про це журналістам Вільного радіо стало відомо з реєстру судових рішень.

В справі зазначається, що чоловік очікував, поки спостерігачів і членів комісії відволічуть інші виборці. Коли зі столу члена ДВК впали виборчі бюлетені, він непомітно вкрав 23 з них. На всіх проставив позначки біля одного й того ж кандидата, а потім заховав бюлетені під кофту.

Чоловік вибіг за межі дільниці, де його затримали правоохоронці. З поліцейськими він поводився агресивно та намагався порвати всі бюлетені. Йому вдалось зіпсувати 18 з 23 документів.

Викрадачу бюлетенів інкримінували “Незаконне використання, викрадення і знищення виборчої документації”.

На суді він пояснив, що викрав бюлетені як сувенір. З іншими фактами він не сперечався та повністю визнав свою провину.

Таким чином, суддя Наталія Нємиш визнала чоловіка винним та призначила йому 4 роки тюрми. Але відпустила на свободу з випробувальним терміном в 1 рік. Чоловік також має виплатити понад 12 тисяч гривень за судову експертизу.

Нагадаємо, подібна ситуація виникла в Краматорську. Але тоді чоловік викрав бюлетень у зв’язку з тим, що не хотів голосувати ні за кого.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: