Він працює. В Бахмутській лікарні запустили ліфт

Діана Шароді
2019-02-27 15:00

image
Фото: Вільне радіо/Діана Шароді

Станом на 27 лютого в Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування працює ліфт. Щоправда, не для всіх. І викликати його не так вже й просто.

 

Сьогодні журналісти Вільного радіо прийшли в Бахмутську ЦРЛ, аби перевірити чи працює ліфт, який мали б запустити ще в листопаді минулого року. І дійсно, він працює. Але поки що з певними труднощами, і навіть не з технічного боку.

Так, аби викликати ліфт, потрібно звернутися до персоналу приймального відділення на першому поверсі, як це вказано в оголошенні.

В Бахмуті досі не працює ліфт

Проте з першого поверху нас відправили на другий, а на другому знову на перший. Ми 10 хвилин шукали того, хто мав би викликати ліфт, і не знайшли. Тож викликали його самі. І він приїхав. Але майже одразу нам повідомили про те, що це могло бути небезпечно:

Працівник лікарні: Ви натискали на кнопку ліфта?

Журналіст: Так.

Працівник лікарні: Навіщо?

Журналіст: Ми хотіли перевірити чи працює ліфт.

Працівник лікарні: А якщо б його не можна було викликати?

Журналіст: Так ми не можемо знайти хто у вас за це тут відповідальний, немає нікого.

Працівник лікарні: можете робити що хочете, але якщо б він не працював або там були люди, це могло б бути фатально”.

Чому це могло б бути фатально, журналістам Вільного радіо так і не пояснили. Проте важкохворих на ньому перевозити тепер вже точно можна.

Нагадаємо, ліфт в Бахмутській лікарні не працював з листопада 2018 року. При цьому, пацієнтів травматології та хірургії доводилось підіймати на верхні поверхи по сходах: на руках або носилках.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: