Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Випускники українських шкіл тепер не будуть отримувати атестат, замість нього — свідоцтво


image
Фото: Вільне радіо/Анна Сердюк

Міністерство освіти змінили назву офіційного документу про закінчення школи. Тепер українські школярі будуть отримувати не атестати, а свідоцтва. Крім того, за весь 11/12-річний курс навчання дитина отримає 3 свідоцтва.

 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Відтепер щорічно випускники будуть отримувати не атестат, а свідоцтво, яке підтверджує проходження навчання в закладі. Видаватимуть його учням після 11-го класу, та для тих, хто пішов вже в Нову українську школу, — після 12-го класу.

Такі свідоцтва відтепер будуть отримувати також і зовсім маленькі школярі. А саме – при переході з 4-го в 5-й клас — свідоцтво про здобуття початкової освіти. Однак не одразу. Спочатку планується вносити всі свідоцтва в електронну базу. В МОН кажуть, що це полегшить відновлення документів та перехід дитини в інший заклад.

Нагадаємо, на освіту в Бахмуті в минулому році витратили 211 млн грн. Однак на нещодавній раді регіонального розвитку начальник управління освіти Бахмутської міської ради Марина Рубцова заявила, що потреба збирати гроші з батьків виникає через недостатнє фінансування. Та вже на інтерв’ю посадовиця зауважувала, що на забезпечення базових потреб грошей вистачає.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: