Влада Покровська без проведення тендерів виділила майже мільйон гривень на святкування


image
Фото: сайт Покровська

З 27-28 грудня 2018 року в Покровську має відбутися фестиваль «Наше Різдво на Донеччині», присвячений пам’яті українського композитора Миколи Леонтовича та 100-річчя його всесвітньо відомої композиції «Щедрик».

 

Як повідомляє інформаційне агентство «Вчасно», на організацію заходу з міського бюджету вже виділили 882 тис. гривень. Проте жодних тендерів не проводили. Бо на послуги з організації фестивалю, розселення учасників і їх харчування суму розподілили таким чином, щоб уникнути тендерної процедури та можливої ​​конкуренції.

За інформацією, що є в системі «Прозоро», послуги з організації всеукраїнського фестивалю обійдуться міському бюджету в 198 700 гривень. Виконавцем послуг виступає ФОП Лариса Воробйова. На рахунку підприємниці всього 4 підряди, 3 з яких – від  Покровської міської ради. Крім цього, ця ж ФОП Воробйова отримає від відділу культури ще 198 600 гривень за встановлення скульптурної композиції.

За організацію автотранспортних перевезень в рамках фестивалю з міського бюджету витратять 197 тисяч 800 гривень. Послуги з організації харчування учасників «Щедрик Фесту» коштуватимуть 183  500 грн. Ще 104 тис грн заплатять за організацію проживання учасників фестивалю.

Крім цього, на фестивалі також запланували концерти українських гуртів «Воплі Відоплясова» і «KAZKA». У відкритих джерелах інформації про укладені договори на виступ артистів з Покровською міськрадою або місцевим відділом культури немає. Як зазначає інформаційне агентство «Вчасно», у відділі культури їм відповіли, що не знають, хто є замовником і хто оплатить виступ артистів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: