Підтримайте Вільне Радіо
Не менш як 2,9 мільйона гривень готова віддати влада Торецька за спеціалізований легковик. Його використовуватимуть для евакуації маломобільних груп населення. Поки очікують пропозицій від постачальників.
Про це журналісти Вільного Радіо дізналися з тендеру на сайті Prozorro.
У липні влада Торецька вирішила підшукати спеціалізовану легкову автівку. За неї вони готові віддати близько 2,9 мільйона гривень — це кошти з дотації держбюджету місцевому.
За документами, посадовці не шукають конкретну марку автівки, однак висувають до неї певні вимоги. Зокрема, їм потрібен новий легковик — не раніше 2025 року випуску категорії M1.
У відповідь на запит Вільного Радіо, у Торецькій МВА зазначали, що використовуватимуть машину для евакуації маломобільних верств населення. Серед ті, хто потребують організованого переміщення з Донецької області до більш безпечних регіонів України:
Саме для них автівка має бути обладнана візками з пристроями кріплення крісел-колясок та системою утримання користувачів. А ще у комплекті має бути гарантія — не менше 2 років або ж 100 тисяч кілометрів пробігу.
Поки влада Торецька очікує пропозицій від постачальників, однак сподіваються отримати транспорт до кінця жовтня 2025 року. Його мають доставити у Черкаси.
Нагадаємо, Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Карабиця замовив капітальний ремонт будівлі у Кам’янці-Подільському, де заклад освіти працює після початку повномасштабного вторгнення. За ремонт заплатять 1 303 087,84 (без ПДВ) з обласного бюджету Донецької області.