Підтверджені випадки COVID-19 на 05.07.2020:

48 500

В Україні
(1249 померли, 21376 одужали)

680

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 238 одужали)

1242

На непідконтрольній Донеччині
(76 померли, 547 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

#ВліпиЗаСебе. Активісти закликають молодь зробити свій вибір 21 липня на парламентських виборах (ВІДЕО)


image
Фото: з відкритих джерел

В мережі з’явився неформальний відеоролик, який агітує молодь голосувати на позачергових парламентських виборах 21 липня. Активісти зазначають, що не дивлячись на діяльність, професію або розваги юнаків, їх об’єднує громадянська позиція.

 

 

 

 

 

 

У відеоролику танцюють молоді люди на спортивному майданчику, в клубі, автомобілі та просто на вулиці. Руками вони імітують галочку, яку ставлять у бюлетені на виборах.

#ВлiпиЗаСебе

#влiпизасебе

Ми абсолютно різні.Ми можемо бути чемпіонами зі змішаних бойових мистецтв, а можемо бути тими, хто уникає будь-яких сутичок. Можемо бути хардворкерами, а можемо чілерами. Ми можемо бути рейверами, а можемо бути тими, у кого останньою вечіркою був випускний у школі.Ми можемо доставляти їжу, день і ніч сидіти за комп’ютером, вигадувати рекламу, шити одяг, варити каву, грати музику, змішувати коктейлі, змішувати слова.Ми можемо бути людьми будь-якої орієнтації, людьми будь-якого віросповідання і людьми будь-якої громадянської позиції.І всі ми абсолютно однакові.Бо у кожного та в кожної з нас є абсолютно однакові можливість і право на те, щоб свою громадянську позицію висловити.Ким би ти не був і ким би ти не була, прийди на парламентські вибори 21 липня і вліпи галку у виборчий бюлетень за свої погляди. Якими б вони не були, #вліпизасебе.

Gepostet von ВліпиЗаСебе am Dienstag, 16. Juli 2019

Цим відеороликом активісти намагаються привернути більше уваги молодих людей до виборів. Показати, що потрібно проявити громадянську позицію, якою б вона не була, та проголосувати.

Позицію #ВліпиЗаСебе активісти пояснюють тим, що усі інші заклики голосувати по типу “твій голос”, “вибирати тобі”, “майбутнє в твоїх руках” звучить більше як політична реклама. Та це не привертає уваги молоді.

Відеоролик створила громадська організація Global Office, яка займається інформаційною, політичною, економічною, культурною і соціальною інтеграціями України. Вони займаються розвитком громадських організацій, популяризацію іноземних мов та іншим.

Згідно з дослідженням соціальної групи “Рейтинг”, в 2014 році під час парламентських виборів явка серед виборців віком від 18 до 29 років склала лише 36%. Однак у 2019 році, під час президентських виборів цей відсоток збільшився.

Звичайно, ми не могли оминути увагою аналіз явки на виборах 😉 і порівняли результати екзит-полів ВРУ-2014 і виборів…

Gepostet von Соціологічна група Рейтинг am Donnerstag, 4. April 2019

Нагадаємо, 21 липня відбудуться позачергові парламентські вибори. Українці обиратимуть серед 22 партій та мажоритарників. Хто балотується по мажоритарних округах у Донецькій області, читайте в матеріалі: Від пенсіонера до мільйонера: Що відомо про мажоритарників Донеччини

Або окремо по 46 округу (Бахмут, Бахмутський р-н, Лиман: Син мера, АТОвець і директор залізниці: хто балотується в 46-му окрузі на Донеччині.

Журналісти Вільного радіо провели бліц-опитування серед бахмутян та запитали “Які вибори важливіші: парламентські чи президентські?”.

Також, ми робили матеріал про повноваження народних депутатів у Верховній Раді.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: